Malá sada bílých suchých vín se svíčkou pro zamilované

Speciální dárkový box dvou bílých suchých vín s romantickou svíčkou. Každé víno o objemu 0, 25 l z Vinařství Buriánkovi na jižní Moravě.

Skladem
Kód: 132
Značka: PONAP
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové sady vín pro zamilované
Hmotnost: 1.47 kg
Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma při objednávce nad 3.500 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 3 500 Kč
Lokální produkty
Lokální produkty
z jižní Moravy
Second day delivery
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo v ČR

Obdarujte své blízké naší speciální sadou vynikajících bílých vín z rodinného vinařství Buriánkovi na jižní Moravě v dárkovém boxu včetně romantické svíčky. Věnujte originální dárek pro muže i pro ženy.

Obsah balení:

Ryzlink Vlašský - suché bílé víno, ročník 2022

Víno nazlátlé barvy se zelenými záblesky s typickou travnato-ovocitou vůní. Chuť je čistá, minerální. Toto velmi podmanivé víno doporučujeme k lehké úpravě dravých ryb nebo naopak k tučnějším pokrmům.

  • obsah alkoholu 12 %
  • objem 0,25 l

Aurelius - suché bílé víno, ročník 2022

Méně rozšířená odrůda vína vznikla křížením odrůd Ryzlink rýnský a Neuburské. Vůně ovocitá s tóny lípy, v chuti plné, příjemně uhlazené s harmonickou kyselinou.

  • obsah alkoholu 11,5 %
  • objem 0,25

Romantická svíčka 

Přírodní svíčka vyrobená ze 100 % palmového vosku s certifikací RSPO. Její povrch tvoří krásná krystalická struktura připomínající mrazové květy. Při hoření krystalický efekt vzniká přirozeně a každá svíčka je tímto unikátní. Vosk je přírodní, zcela biologicky odbouratelný, bez barviv či parfemace s použitím bavlněného knotu. Svíčka je vyrobena ručně, bez parafínu a dalších chemických přísad.

Svíčka při hoření nečadí, prohořívá dovnitř, nestéká z ní vosk a nevydává zápach. Vyznačuje se dlouhou dobou hoření, je ohleduplná ke zdraví a je 100 % veganská.

Doporučujeme plamen nesfoukávat, ale používat zhášedlo na svíčky.

Velikost svíčky - 5,6 x 14 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu